Koronki impregnowane

Koronki impregnowane wykorzystywane są przede wszystkim w przypadku wierceń w skałach twardych i silnie ścierających się. Przedsiębiorstwo Urdiamant wyróżnia się na rynku narzędzi diamentowych produkcją niezawodnych koronek z wysokiej klasy serii Rock Snake. W trosce o wszelkie możliwe potrzeby klientów nasze linie montażowe wypuszczają sprzęt przystosowany od sześciu typów formacji w zależności od materiału docelowego.

 Są to:

– Abrazywne (piaskowiec, takonit),
– Miękkie (lód, sól, wapień),
– Średnio twarde (iłowiec, łupek piaszczysty),
– Twarde (krzemień, granit, bazalt),
– Bardzo twarde (magnetyt, gnejs, hematyt).

 Przeciwnie do swoich poprzedniczek koronki impregnowane RS charakteryzują się regularnym rozmieszczeniem ziaren diamentowych, co z kolei zasadniczo zmienia finalną strukturę oraz fakturę obrabianego surowca. Ta istotna cecha zwiększa prędkość wiertła, a dzięki mniejszemu oporowi narzędzie dłużej poprawnie pracuje. W koronkach impregnowanych zastosowano również nowe konstrukcje matrycy. Dzięki wzbogaceniu o to rozwinięcie wiertła diamentowe są w stanie robić odwierty w jeszcze twardszych materiałach.

Typ matrycy z rowkami V (Turbo) zwiększa ponadto pozostałe parametry uwiertu. Wysokość warstwy diamentowej koronek impregnowanych Rock Snake z reguły oscyluje w granicach od 9 do 20 milimetrów.

Urdiamant.pl

Dane kontaktowe

biuro@urdiamant.pl

+48 506 044 489

Ul. Katowicka 3

43-300 Bielsko-Biała

Pon-Pt 7-15

Skontaktuj się z nami